lewa grafika

tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

OLIMPIADY SPECJALNE - NASZE SUKCESY ROK 2012 / 2013

Zawodnicy naszego Klubu Sportowego Olimpiad Specjalnych „FAIR PLAY” – Karolina, Patryk, Sebastian, Szymon i Paweł, kolejny raz brali udział w XIV REGIONALNYM MITYNGU W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM NA LODZIE O S w JASTRZĘBIU ZDROJU.

Po trudnych zmaganiach na kilku dystansach z wieloma przeciwnikami nasi zawodnicy wywalczyli 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale.

XVIII REGIONALNY TURNIEJ BOWLINGOWY O S Katowice

dor mag syl son kla

Zawodniczki Fair Play, w składzie: Dorota, Magda, Sylwia, Sonia, Klaudia, po zaciętej walce na punkty, zdobyły 2 złote i 2 srebrne medale.

Uczniowie naszego Klubu, jak co roku, brali również udział w IX REGIONALNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO w Rudzie Śląskiej, gdzie aktywnie i z sukcesami spędzili czas.

tenis

W sumie nasi czterej reprezentanci: Rafał, Łukasz, Aron i Paweł, zdobyli wszystkie kolory medali, czyli złoto, srebro i brąz.

X REGIONALNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI ZUNIFIKOWANEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH

Turniej po raz kolejny został zorganizowany przez Klub „Fair Play” Olimpiad Specjalnych, działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Rybniku. Mecze odbyły się 27 listopada 2012r. na Hali Sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku.
Kluby zgłoszone do turnieju zostały podzielone na trzy grupy A, B i C. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” i odbywały się na dwóch boiskach. Sędzią głównym zawodów był Grzegorz Szulik oraz sędziowie pomocniczy Sabrina Szulik i Michał Bober. Wszystkie kluby rozegrały mecze trwające dwie kwarty po 10 minut.

W grupie A:
I miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „ Szczypiory I ” Ruda Śląska
II miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Chabry ” Wodzisław Śląski
III miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „ Wigor” Jastrzębie Zdrój

W grupie B:
I miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Fair Play ” Rybnik
II miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Szczypiory II ” Ruda Śląska
III miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Sokoły” Miedary

W grupie C:
I miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Szkwał” Katowice
II miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Szczypiory III ” Ruda Śląska
III miejsce zdobyła Sekcja Terenowa „Szczypiory IV” Ruda Śląska

Dziękujemy Urzędowi Miasta Rybnika, Oddziałowi Regionalnemu OS Śląskie oraz sponsorom tj. „Cukiernia Król” z Rybnika, Cukiernia „ Niewelt” z Rybnika, Zakład piekarniczo-ciastkarski „Pago” z Rybnika za pomoc w organizacji i uatrakcyjnienie naszego turnieju.

koszykowkaW marcu 2013 roku chłopcy brali udział w VIII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KOSZYKÓWKI w Skarżysku Kamiennej i po wielu ciężkich meczach wywalczyli brązowy medal.

herb rybnika      godło

witaj szkolo

LOGO FB  SZKOŁA

LOGO FB  PRZEDSZKOLE