lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik

Szkoła podstawowa

Poradnictwo Zawodowe

Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego powstała 26.02.2008 roku. Nasza placówka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przystąpiła do współpracy pod koniec 2008 roku.

Celem rybnickiej platformy jest połączenie potencjału i doświadczenia osób zajmujących się poradnictwem zawodowym oraz osób posiadających doświadczenie w realizacji projektów z obszaru rynku pracy. Działania platformy oparte na zasadach partnerstwa dialogu są ukierunkowane na informowanie, doradzanie i uświadamianie klientów rynku pracy. Platforma zajmuje się również wypracowaniem i utrwaleniem metod współpracy, wymianą pomysłów i doświadczeń pomiędzy instytucjami zajmującymi się problematyką poradnictwa zawodowego, jak również popularyzowaniem usług doradczych w celu racjonalnego planowania kariery zawodowej.

 

Nasza placówka rokrocznie uczestniczy w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery włączając się w różnego rodzaju przedsięwzięcia związane z tą cykliczną imprezą. W 2013 roku SOS-W wraz z RCEZ-CKUoP było głównymi koordynatorami OTK w Rybniku. Działania Rybnickiej Platformy Poradnictwa Zawodowego od początku jej powstania są doceniane i uznawane przez krajowe Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych, czego wynikiem są coroczne nagrody krajowe. Również w tym roku po raz piąty zostaliśmy laureatami i zwycięzcami OTK 2013 ogłoszonymi przez Zarząd SDSiZ z siedzibą w Warszawie.

 

Zobacz link RPPZ:

http://www.pup-rybnik.pl//informacje_dla_pracodawcow/rybnicka_platforma_poradnictwa_zawodowego.html

herb rybnika      godło 

 

    

   e dziennik

 

         LOGO FB  SZKOŁA

 

         LOGO FB  PRZEDSZKOLE

         

logo bip, kliknij by wejśćlogo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator: SOS-W Rybnik